sobota, 3 marca 2018

EWA KUKLIŃSKA, MAŁGORZATA LEWIŃSKA, DARIUSZ KORDEK W DWORKU RÓŻANYM!!

Największą motywacją dla obsługi są uśmiechnięci i zadowoleni Goście, nasz serwis często bywa świetną przygodą, ale i wyzwaniem, sposobnością poznania ciekawych ludzi, ale i ciężką pracą….
Dzisiejsi Goście docenili starania naszych kucharzy oraz obsługi, co nie ukrywamy było bardzo miłe i budujące !
Dania, które zamówili:
Pierogi z pieczoną gęsiną i grzybami podane na sosie szpinakowo-estragonowym,  Wątróbka drobiowa podana na grzankach, z kurkami w emulsji maślanej z Camembert i żurawiną, czy Carpaccio z polędwicy wołowej z sałatką z rukoli i serem Grana Padanona na pewno pozostaną na długo w pamięci artystów.
  

Ewa Elżbieta Kuklińska

Polska aktorka, tancerka, choreograf i piosenkarka. Jest absolwentką L'Académie Internationale de la Danse i Schola Cantorum w Paryżu. Współpracowała z Teatrem Wielkim, Teatrem Syrena oraz grupami baletowymi Naya - Naya i Sabat.
W jej filmografii znajdziemy m.in.role w takich filmach jak:

Nie lubię poniedziałku , Nie zaznasz spokoju , Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy, Złoty pociąg.


Małgorzata Lewińska-Mirecka

Polska aktorka. Debiutowała na scenie Teatru Komedia w Warszawie. Popularność telewizyjną przyniosła jej rola Patrycji Cwał-Wiśniewskiej w komediowym serialu Lokatorzy oraz jego spin-offie Sąsiedzi. W jej filmografii znajdziemy m.in.role w takich filmach jak:

Dzieci i ryby, Lokatorzy, Przedwiośnie, Sukces, Sąsiedzi, Park tysiąca westchnień, Wiedźmy, Kryminalni, M jak miłość.

Dariusz Kordek

Polski aktor teatralny, musicalowy, i filmowy, prezenter telewizyjny, piosenkarz. Występował w teatrach: Rampa, Studio Buffo (u Janusza Józefowicza) musicalu Metro,  Muzycznym „Roma”, Syrena, Na Woli, i Komedia Szersza widownia zauważyła go w serialu telewizyjnym W labiryncie, pierwsza znana rola kinowa w dramacie sensacyjnym Władysława Pasikowskiego Kroll.

W jego filmografi znajdziemy m.in.role w takich filmach jak:

Kroll , Młode wilki, Tato, Sztos, Sezon na leszcza, Poranek kojota, Swora, Śniadanie do łóżka, Bitwa Warszawska.

0 komentarze:

Facebook

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Polecane BLOGI

Popularne posty